Výrobky na problematické povrchy

algicid-plus Algicid Plus je bezfarebný alkoholový biocídny roztok, ktorý sa hlboko penetruje do stenového podkladu a účinne pôsobí na široké spektrum rias a plesní na stenách. Používa sa na dezinfekciu fasádnych a vnútorných stenových povrchov upravených nátermi a omietkami ako aj na dezinfekciu betónu, kameňa alebo dreva. V objektoch potravinárskeho priemyslu sa používa ako náter na ničenie plesní. Používa sa ako kuratívny (dezinfekčný) prostriedok.
jubocid JUBOCID je bezfarebný fungicídny roztok, ktorý ako prísada do vnútorných maliarskych disperzných farieb (JUPOL CLASSIC, JUPOL BRILLIANT, JUPOL GOLD, JUPOL LATEX) účinne zabraňuje resp. znemožňuje rast a rozvoj väčšiny najrozšírených plesní a iných mikroorganizmov na stenách. Výrobok sa používa len ako preventívna fungicídna prísada do farieb a neúčinkuje ako dezinfekčný prostriedok na už napadnutých stenových povrchoch.
amicol-latex AMIKOL je farba na steny vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív, plnív, pigmentov a špeciálnych prísad. Vnútorná polomatná latexová farba, ktorá z dôvodu špeciálnych prísad zabraňuje rozvoju plesní na stenách na povrchu náteru. Používa sa na maľovanie tých povrchov, na ktorých z dôvodu makro a mikroklimatických podmienok očakávame vznik a rozvoj plesní na stenách.
denikol DENIKOL je náter vyrobený na základe haseného vápna a špeciálnych prísad. Používa sa na blokovanie vo vode rýchlo a ľahko rozpustných látok na stenových alebo stropných povrchoch ako sú napr. nikotínové a dechtové škvrny, soli v škvrnách po zatečení, tanín a iné farbivá, menšie mastné škvrny a pod.
jupol-block JUPOL BLOCK je rýchlo schnúca, paropriepustná špeciálna farba s veľkou krycou schopnosťou na blokovanie fľakov, vyrobená na základe vodnej disperzie akrylátových spojív. Je určená na obnovovacie maľovanie všetkých druhov vnútorných stenových a stropných povrchov, ktoré sú nasiaknuté vo vode ľahko a rýchlo rozpustnými látkami.