telefon3

0908 242 797
0917 377 620
0908 612 700

mail3 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

 


Čadca Podzávoz 2943
(areál stavebnín JeKoL-Stav)

O nás

Firma JeKoL s.r.o.s prevádzkou v Čadci na Podzávoze v stavebninách JeKoL-Stav je stavebno - obchodná spoločnosť, ktorej nosným pilierom je zatepľovanie a odstraňovanie systémových porúch rodinných domov, obytných domov a polyfunkčných objektov.

 

JeKoL s.r.o. sa stavebnou činnosťou zaoberá už od roku 2006. Počas tohto obdobia zrealizovala rad stavieb, rekonštrukcií, zateplení budov a rodinných domov.

 

Ďalšou činnosťou našej firmy je stavba rodinných domov na kľúč, montáž lešenia, výmena zábradlí, obklady a dlažby a obchod.

 

Kvalita práce

Zamestnanci tak i kooperujúci živnostníci našej firmy sú pravidelne zaškoľovaní na správne montážne a technologické postupy zatepľovacích a iných systémoch, ako aj na použitie výhradne certifikovaných materiálov.

 

Medzi naše hlavné používané zatepľovacie systémy patria JUBIZOL,TOM THERM-ST, Baumit, BASF. Všetky systémy sú sú medzinárodne certifikované podľa ETAG 004.
Firma je držiteľom licencií na zatepľovanie spomenutých systémov.