Ak máte záujem o naše služby kontaktujte nás

telefon30917 959 444

Raková 346

023 51 Raková

Jubizol - záruka kvality

Všetky verzie fasádnych tepelnoizolačných systémov JUBIZOL mjú európske technické osvedčenia. Všetky komponenty systémov v súlade s predpísanými predpismi sú pravidelne kontrolované nezávislým odborným inštitútom ZAG Ljubljana.

Keď hovoríme o fasádnom tepelnoizolačnom systéme JUBIZOL, musíme zdôrazniť komplexnosť systému. Systém predstavujú tepelné izolácie s požadovanou kvalitou izolačných dosiek (EPS, XPS, minerálnej vlny: dosky alebo lamely), vyhovujúcou armatúrnou mriežkou, hmoždinkami, lepidlami, základnými omietkami a záverečnými dekoračnými omietkami JUB. Vo fasádnom tepelnoizolačnom systéme JUBIZOL môžeme použiť len tie výrobky, ktoré sú uvedené v európskom technickom osvedčení pre daný systém.

jubizol1

 

Výhodou zateplenia obvodových stien je výrazné zníženie tepelných strát. Zateplenie prináša i iné výhody. Samotné murivo je chránené pred pôsobením exteriérových vplyvov (vietor, dážď,..) a tým je zabezpečená dlhšia životnosť.

 

Zateplením sa znižuje i výskyt plesní a to tým, že sa povrchová teplota zvýši a možnosť rosenia je takmer vylúčená.

Prínosom zateplenia fasády je estetický vzhľad budovy. Pri výber máte možnosť uplatniť si rôzne akrylátové, silikátové a silikónové omietky rôznych zrnitostí a štruktúr, ktoré sú v širokej škále farebných odtieňoch a s rôznymi architektonickými detailmi, ktoré dodávajú objektu konečný vzhľad.

 

Komponenty systému

fasada3

1. lepidlo na lepenie tepelnej izolácie
2. tepelná izolácia
3. dvojdielne plastové hmoždinky
4. základná omietka (spodná a vrchná vrstva
5. výstužná mriežka
6. základný náter
7. dekoračná omietka